Share

Jaké jsou základní metody prodlužování vlasů, které nabízí většina salónu po cele České republice? Praha, Brno a Ostrava nevymývaje.

Prodlužování vlasů keratinem
Aplikace vlasů probíhá za použití speciálních kleští. Ty se zahřejí na teplotu v rozmezí 100 až 160 °C. Přes nahřáté spoje (ve výsledku nejsou téměř vidět) se vlasové prameny připevní k Vašim vlasům. Pravidelně po 3 až 4 měsících musíte přijít na opětovnou aplikaci. Vlasy holt rostou :-). Odstraňuje se mechanicky, nahřátím spoje nebo chemicky. Nejpoužívanější je druhá varianta.

Kreatin za studena
U kreatinu za studena se používá ultrazvukových nebo elektromagnetických vln. Jinak je celý postup stejný.

Clip Hair
Tuto metodu jsem prozatím nevyzkoušela, ale hodně se o ní mluví. Patří k těm levnějším. Prameny vlasů se připevňují skřipcemi. Velmi rychlé a snadné.

Aplikace Clip Hair

Lepící páska (Hair Talk Extensions)
Na tenkých průhledných páskách jsou připevněný prameny vlasů. Metoda je šetrná, ale ne až zas tak rychlá. Často se používá k vytváření extravagantních a barevných účesů. Lepící pásky je můžete opakovaně používat

Aplikace lepících pásků do vlasů

Micro Ring
Prameny se připevňují na vlasy kovovými kroužky, které lze snadno zafixovat a odfixovat. Tato metoda je někdy označována jako Flash point.

Propagační video, ale dobře vysvětlené. Člověk by si na to troufl téměř sám :-).

Dále mě napadá Bellargo, nebo Bond Plus, Hairdreams a Minitwix.

Jakou metodou prodlužování vlasů považujete za nejlepší?


Získejte fotoknihu s účesy zdarma >>.Další články:

Leave a Reply