Share

Velmi oblíbená a rovněž šetrná metoda prodlužování vlasů se děje za pomoci keratinu. Jeho výhodou je, že napojení vlasů nejde téměř vůbec vidět.

Návod s postupem na domácí prodlužování vlasů keratinem

Jaké výhody vidím v této metodě?
Keratin je bílkovina, která má velmi podobné složení jako přírodní vlasy. Jedná se tedy o přirozený materiál. Spoje jsou nejméně nápadné.

Nevýhody keratinu!
Při opravách nebo formování prodloužených vlasů je potřeba odstranit z vlasů keratin. Vlasy rostou a i v tomto případě musíte spoje posouvat. Rozebírání spojů je o zkušenostech. Čím zkušenější kadeřnici budete mít, tím lépe pro Vaše vlasy. Je důležité, aby na vlasech nezůstali žádné zbytky keratinu.

Jak probíhá odstraňování?

Od nejméně šetrné metody se můžeme bavit o mechanickém drcení spojů. Naopak nejčastěji praktikovaná metoda je nahřátí spoje. Pak se ještě občas používá chemie.

Kolik stojí prodloužení vlasů keratinem?
Od 7000,-Kč až do 22 000,- Kč. Samozřejmě se mohou ceny ve zvláštních případech lišit. Další informace o brazilském keratinu.

Keratin za studena

Nejedná se o příliš odlišný způsob. Kleště ohřívají pomocí ultrazvuku pouze keratin a to bez tepelného vyzařování mimo. Metoda za studena je šetrnější než klasická.

Napište nám do diskuze vaše zkušenosti s Keratinem!


Získejte fotoknihu s účesy zdarma >>.Další články:

Leave a Reply